GOOGLASS Akıllı Cam Teknolojileri

Akıllı Cam Profesyoneli

Home TEKNOLOJİ

TEKNOLOJİ

GOOGLASS® müşterilerinin özel ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla, çeşitli konfigürasyonlarda akıllı cam üretebilmektedir. GOOGLASS® Akıllı Cam panellerin kullanımı bina tasarımlarında muazzam esneklik vermektedir, birçok panel tek bir trafonun üzerinde aynı anda çalışabilir veya bir odanın içinde aynı amacı gerçekleştirmek için birden fazla trafo kullanılabilir. Aktive edilen elektrikli cam şeffaf konuma gelir, trafo kapatıldığında tekrar opak konuma geri döner.

Buna ek olarak, GOOGLASS® Akıllı Cam ürünlerde likit kristal özelliklere yüksek kontrast özelliklerini vermek mümkün olmaktadır. Bu nedenle, GOOGLASS® da bir projeksiyon makinası ile opak konumdayken 360 derece açıda çok yüksek kalitede görüntü alınabilmektedir ve bu görüntü kalitesi özellkle reklam sektörü için cazip avantajlar ve imkanlar sunmaktadır.

GOOGLASS , 220 Volt AC şehir şebekesine bağlı , 50-65 Volt AC voltaj üreten kendi üretimi ve tasarımı transformatörlerle çalışmaktadır. Sistem kapalı konumdayken camlar opak ve sarfiyat sıfır, camlar açık – şeffaf konumda ve sistem aktifken sarfiyat 5-6 watt/m2 civarındadır.

Akıllı Cam üretimi çok hassas ve prezisyonlu bir üretim prosesi ile imal edilmektedir ve kesinlikle özel bir montaj tekniği vardır. Sıradan cam montajından çok farklı uygulamalar ve prosedürler içerir aksi halde kısa sürede kullanım dışı kalabilir. Bu nedenle GOOGLASS olarak anahtar teslim teklif veriyoruz ve ürettiğimiz tüm sistemlerin montajını kendi uzman ekibimizle yapıyoruz.

* Çalışma Voltajı: AC50-60V

* Frekans: 50 ~ 60 HZ

* Amper: 100mA-200mA / m2

* Güç Harcama: 5-6 W/sqm

* Çalışma Sıcaklığı: -20 / 70 Derece

* Paralel Işık Geçirgenliği: 77-83% on 5% off

* Güneş Işığı Geçirgenliği: 74-80% on 50% off

* Bulanıklık : 3% on 75-80% off

* On-Off Süresi: 0,1 Saniye

* Max Ölçü: 1500 * 3000 mm

* Görüş Açısı: 160 derece

* Ters Projeksiyon Ekranı olarak kullanım

* Uzaktan Kumanda İmkanı

* Akıllı Telefona adaptasyon kolaylığı

* UV blokaj: 99%

* Açma-Kapama Ömrü: 5 milyon kez on-off