GOOGLASS Akıllı Cam Teknolojileri

Akıllı Cam Profesyoneli

Home SEKTÖREL

SEKTÖREL

Mağazalar ve vitrinler : Cadde cepheli mağazalarda, vitrinlerde, AVM içlerinde mağazalarda, soyunma kabinlerinde veya bölüm aralarında, fuaye alanı şovlarında, etkinliklerde normal kullanım imkanlarının yanısıra, ters projeksiyon özelliği ile de benzersiz çözümler sunarak alışveriş ve yaşam deneyimlerini arttırır.

Konutlar : Modern tasarımlı evlerde, yatak odaları, banyolar ve ara bölmelerde kullanılabilecek özel tasarım uygulamalarla çağdaş mimarlara, tasarımcılara yeni ve orijinal imkanlar sunar.

Ofisler : Yönetim Kurulu üyeleri ve CEO odaları, toplantı odaları, ofis girişleri ve ara bölmeler gibi pek çok noktada modern çözümler sunan Googlass Akıllı Camlar, mahremiyet sunmasının yanısıra, ses geçirgenliği ve modern tasarımda da mekanlara değer katar. Uzaktan kumanda seçenekleri ve istenildiği takdirde Android ve IOS uyumlu akıllı telefon aplikasyonla kontrol edilebilir. Her an istediğiniz ölçüde, istediğiniz kadar kısmını opak ve şeffaf kullanma şansı sunar.

Oteller : Lüks oteller zincirlerinde odalar arası ve yatak odası-banyo seperatörlerinde şık tasarımlarla kullanılan akıllı cam ürünleri ile toplantı odaları ve etkinlik alanlarında da elegan çözümler üretilmektedir. Akustik özelliği vardır, ses geçirgenliğinde %40-50 etkilidir. Lüks otel ortamlarına eşsiz ve yenilikçi deneyimler sunar.

Havaalanları : Havaalanlarında iç hat / dış hat ayırımlarında, koridor veya yiyecek alanı seperatörlerinde, güvenlik bölmelerinde, reklam alanlarında, pasaport gişelerinde, mağazalarda ve modern mimarinin yer aldığı her noktada Googlass Akıllı Cam projelendirmeden uygulamaya ve Teknik service hizmet verir.

Müzeler ve Eğlence Merkezleri : Spor Arenaları, Müzeler, Eğlence Parklarında hem opak ve şeffaf olma özelliği ile, hem de etkinlik anlarında projeksiyonla mükemmel yansıtıcı olması özelliği ile unutulmaz, heyecan dolu anlar yaşatır. Müzelerde opak olarak üzerine yazı yansıtılması, sergilenen ürünlerle ilgili film oynatılabilemesi ve tekrar şeffafa dönmesi özelliği ile görsel bir şölen yaratır. Reklamveren, sponsor ve etkinlik sahiplerine alternatif ortam sağlar.

Hastaneler : Hastaneler ve polikliniklerde, ameliyathaneler, hasta odaları, doktor odaları ve toplantı odalarında uygulanır. Kurşun cam içeren yapısıyla, X ışınlarını ortadan kaldırarak, MRI ve X-ışınları tomogrofi odaları, yeni doğan ve yoğun bakım üniteleri, kemoterapi bölümleri ve hasta odaları ve paravanlar, laboratuvarlar gibi alanlarda personel için güvenli bir ortam sağlar.

Reklam :  Caddeye cepheli mağazalar, dükkanlar, emlak ofisleri, kuaförler, güzellik salonları, poliklinikler, ticari ofis binaları ve bankalar için tersten projeksiyon yansıtma özelliği ile özellikle akşam saatlerinde oluşturduğu hareketli video görüntüleri ile, markasını ve hizmetlerini öne çıkartmak isteyen markalara reklam alanı olarak sıradışı çözümler sunar.

Bütün seçenekler ve uygulama alanlarında projelendirme, planlama, teknik danışmanlık, lojistik, paketleme, nakliye kurulum ve sigorta konularında destek vermekteyiz. Seçtiğiniz ürünün sorunsuz ve zamanında teslimini ve tam müşteri memnuniyeti sağlamak için her aşamada sizlerle temasta ilerlemekteyiz.