GOOGLASS Akıllı Cam Teknolojileri

Akıllı Cam Profesyoneli

Home Hakkımızda

HAKKIMIZDA

 

GOOGLASS® Akıllı Cam Teknolojileri 6 yıllık bir ARGE sürecinin ardından üretime geçmek amacıyla 2015 yılında, İstanbul, Orhanlı – Tuzla’da kuruldu. Kurulduğu günden bu yana Odeabank, Turkcell, İTÜ Arı Teknokent gibi önemli ve büyük kurumlara ve firmalara likit kristal (LC) filmli özel projeler üretip uygulamaktadır.

Googlass, 500 metrekarelik fabrikası, 300 metrekare depolama alanı, teknik ve profesyonel kurulum ekibi ile, konut, inşaat, oteller, havaalanları, bankalar, okullar, hastaneler, mimarlar, alışveriş merkezleri, otomotiv, reklam sektörü gibi birçok farklı sektörde, ihtiyaca göre özel projeler üreterek, lamine likit kristal akıllı camlar, akıllı jaluzi camlar, renkli akıllı camlar ve akıllı filmler uygulamakta, anahtar teslimi projeler hayata geçirmektedir.

Dünyanın en iyi hammaddelerini kullanarak 100’den fazla projeyi sorunsuz tamamlayan ekibimizle, müşterilere ölçümden tasarım ve kuruluma, satış sonrası hizmetlere kadar koordineli bir hizmet vermekteyiz. Kurulduğumuzdan bu yana teknolojiye yatırım yapmakta, sahip olduğumuz kaliteyi daha da artırmak için sektörü yakından takip etmekte, Ar-Ge tesisimizde geliştirdiğimiz yenilikleri yeterli test süreci ardından ürünlerimize taşımaktayız. Yenilikçi kontrol teknolojilerimiz bize daha önce hiç olmadığı gibi cam işleme olanağı -bir çok şeffaflık aşamasıyla camları karartma, cam içi jaluziler oluşturma ve otomotiv ve havacılık sektörlerinde çeşitli camla ilgili yenilikleri elde etme şansı sunmaktadır.

Gelecekte, teknoloji hayatımızın her aşamasında en üst düzeyde yer alacak. Yaşam ortamımız çok daha akıllı, çok yönlü ve interaktif olacak. GOOGLASS® Akıllı Cam Teknolojileri olarak, konutlar, ofisler, duvarlar, pencereler, kapılar, toplantı odaları, mağazalar, tekneler, otomobiller ve elektronik tüketim cihazları gibi kentsel çevremizi oluşturan ögelerin içine teknolojiyi entegre ederek bu geleceği daha yakına getiriyoruz.