GOOGLASS Akıllı Cam Teknolojileri

Akıllı Cam Profesyoneli

Home KARİYER / TEMSİLCİLİK

 

 

KARİYER / TEMSİLCİLİK

 

 

GOOGLASS® Akıllı Cam Teknolojileri olarak, Türkiye içinde ürünümüzü tanıtmak ve talep yaratmak iş ortaklıkları yapmak arzusundayız. Ortaklıklar, Distribütörlük/Bayilik gibi bir sistemle olabileceği gibi, Uzman Satış Temsilcileri kanalıyla yeni pazarlara ve müşterilere açılmak şeklinde de gerçekleşebilir. Ortaklarımıza ürün eğitimi, teknik destek ve eğitim imkanı sağlıyoruz. Bu doğrultuda, Distribütörlerimizin ve Uzman Satış Temsilcilerimizin bizimle çalışması için 2 farklı seçenek sunmaktayız.

1.Distribütörlük (Bayilik)

 

GOOGLASS® Akıllı Cam Teknolojileri üretim ve yönetim ofisi İstanbul, Tuzla merkezlidir. Distribütörlük/Bayilik sistemi ile markamız altındaki ürünleri arzu ettiğiniz şehir ve bölgelerde pazarlayabileceksiniz. Merkez tarafından ürün numuneleri, fuar katılımları, tanıtım materyalleri ile desteklenecek, pazarlama faaliyetlerimizden yararlanabiliyor olacaksınız.

2. Uzman Satış Temsilcileri

 

GOOGLASS® Akıllı Cam Teknolojileri Uzman Satış Temsilcisi olmak için yapacağımız özel anlaşma kapsamında sizlere üretim, montaj ve teknik servisle ilgili eğitim veriyor olacağız. Ürünlerimizi ve markamızı tanıtmak, değişik bölge ve şehirlerde satış deneyimine sahip olarak kazanç elde etmek isteyen yeteneklerle birlikte çalışmaktan memnuniyet duyacağız.